Let op: Dit is een evenement uit het verleden.
Bekijk de nieuwste evenementen in de wijkagenda.
Ben jij tussen de 9 en 12 jaar en zit je in groep 6, 7 of 8? Ga jij deze zomer niet op vakantie? Of veel te kort? Dat maakt dan gelukkig niet uit, want je kunt mee naar Zuid Aan Zee! Hier realiseren we met elkaar een Autarkische stad! Een wat?? Een Autarkische stad!! Dit is een plek waar we zelf zorgen voor voedsel, energie, water en denken we na over hoe we ons afval verwerken. Er is nog niks, we gaan alles zelf bedenken en maken.
Bij Kunstwerkplaats Arnhem bouw jij je eigen ideale leefomgeving, midden in de stad. Wil jij een strand? Dan kun je dat maken. Hoe krijgen we een dak boven ons hoofd? Wat gaan we eten en drinken? En horen film en muziek thuis in jouw zelfvoorzienende stad? Ook dat kan! Natuurlijk gaan we ook eigen energie opwekken, want er is nog helemaal niets. Gelukkig lopen er kunstenaars en docenten rond die mee gaan helpen.
Zuid Aan Zee duurt vijf dagen. Als je meedoet kom je de hele week. We beginnen op maandagmorgen en op vrijdagavond sluiten we de week op een bijzondere manier af. Voor eten en drinken overdag wordt gezorgd, slapen doe je thuis.
Deelname kost € 100,- voor een week. Jeugdcultuurfonds Arnhem vergoedt voor maximaal 40 kinderen uit gezinnen met een inkomen tot maximaal 120% van het bijstandsniveau het volledige deelname geld. Hebben je ouders een GelrePas? Dan is het dus GRATIS! Als ze geen GelrePas hebben, maar toch in de doelgroep vallen, neemt het Jeugdcultuurfonds Arnhem contact met ze op om de mogelijkheden te bespreken.
Zuid Aan Zee vindt plaats bij Kunstwerkplaats Arnhem, Minervasingel 10 te Schuytgraaf.